כיריים אינדוקציה או גז? 4 הבדלים שיתנו לכם את התשובה

סיר בכיריים אינדוקציה

כולנו מכירים את הקושי של ההתלבטות בין התקנות כיריים המבוססים על גז לעומת כיריים אינדוקציה. עם זאת, אחרי שתקראו את ארבעת ההבדלים שנפרט עתה, התשובה שלכם להתלבטות תהיה ברורה וחותכת.

כסף רבותיי כסף

השיקול הראשון שאתם צריכים לקחת בהתלבטות על איזה סוג של כיריים לקחת – כיריים אינדוקציה או גז הוא הנושא הכספי. כאשר מדובר על גז, העלויות הן בדרך כלל כמה עשרות בודדות של שקלים עבור חשבון דו חודשי. עם זאת, כיריים חשמליים משמעותית יקרים יותר כי החשמל יקר יותר ובנוסף המחשבה על החלפת כל סט הסירים למתאימים לאינדוקציה גם היא מקשה על ההחלטה. לכאורה, לפי הטיעון הכספי אתם אמורים לבחור כיריים גז – תמשיכו לקרוא.

בטיחות מעל הכל

נכון, אף אחד לא מבטיח לנו בטיחות ללא פגיעות בשימוש של כיריים אינדוקציה אבל אין מה להשוות בין פוטנציאל השחתה של אש לעומת כיריים חשמליים. כמו כן, האסונות שפקדו בתים עם כיריים שמבוססים על גז יכולים להיות חומר מצוין לספרי אימה ולכן בכל הנוגע לבטיחות, אין עוררין שכיריים אינדוקציה עדיפים על פני כיריים של גז.

עלות הכיריים – פערים עצומים

המחירים של כיריים המבוססים על גז הם משמעותית זולים יותר מכיריים המבוססים על חשמל. מי שמחיר המוצר מהווה שיקול עבורו צריך לקחת בחשבון שכיריים של גז זולים משמעותית מכיריים אינדוקציה. עם זאת מגיעה השאלה המחייבת: כמה פעמים אתם קונים כיריים שהמחיר באמת מהווה שיקול? כיריים זה מסוג הדברים שקונים פעם בכמה שנים. לא עדיף להשקיע במוצר מודרני ונוח מאשר במוצר שהוא פחות נוח, פחות מודרני ובעיקר בעל סיכוני בטיחות שונים?

אחרון חביב אבל ראשון במעלה – ניקיון

איך דבר מתסכל יותר מלעמוד שעות ולבשל ואז לעמוד עוד שעות ולנקות. לא ברור איך אחרי כל כך הרבה שנים של שימוש בכיריים מגז עוד לא מצאו דרך יעילה ונוחה להפוך את הכיריים האלו לכאלה שאפשר לנקות יותר בקלות. בגלל המבנה הלא נוח שלהן יש קושי משמעותי לנקות אותם. לעומת זאת, בכיריים אינדוקציה כל מה שצריך לעשות זה להעביר סמרטוט רטוב ובזאת לסיים את מלאכת הניקיון.

שורה תחתונה – בפעם הבאה שאתם רוצים לקנות כיריים חדשים – אין ספק: קנו כיריים אינדוקציה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*