מוצרי חשמל מומלצים לבית

טלויזיות

עולם מוצרי החשמל עברה מהפכה בשנים האחרונות. אם פעם רכישה של תנור, מקרר או כל דבר אחר היה עולה סכומי כסף מטורפים והיה משמש אותנו לשנים רבות, היום המדיניות היא להחליף כל דבר, בטח אם מדובר במוצר חשמל שהתקלקל.

לעיתים התיקון עולה יותר מאשר לקנות חדש ואז אין כל היגיון בתיקון המוצר שהתקלקל. למרות שניתן ממש בקלות להחליף מוצר חשמל ישן או מקולקל בחדש, יש לנו כמה טיפים בשבילכם איך לשמור על המוצרי חשמל שלכם טוב יותר.

טיפ ראשון – תקראו את ההוראות

רובנו מזלזלים בדף ההוראות ומשליכים אותו לפח מיד עם קבלת המוצר. עם זאת, מדובר במסמך חשוב אשר לא נוצר סתם ועיון קצר בו יכול לחסוך עלויות של רכישת מוצרי חשמל חדשים מאוחר יותר. אין טעם בתחושה המטופשת של מוצרי חשמל שהתקלקלו סתם כי לא קראנו את ההוראות. תחסכו מעצמכם ותקראו אותן מראש.

טיפ שני – תדאגו שתהיה לכם אחריות של לפחות שנתיים על מוצרי החשמל

קשה לנו לחשוב על זה כאשר אנחנו קונים מוצר חדש מהשקית אבל שנתיים חולפות מהר ולעיתים, בין לבין, עוברים דירה או קורות כל מיני תקלות שונות ומשונות. ככל שיש לכם אחריות על מוצר לשנתיים אתם מבטיחים שאם תהיינה תקלות כלשהן במהלך השנתיים האלו, תוכלו לקבל סיוע בתיקון המוצרי חשמל שלכם.

טיפ שלישי – תרכשו בחנות מוכרת וידועה

יש לנו נטייה לקנות מוצרים בחנויות קטנות יותר כי יש לנו את האשליה שהמוצרי חשמל בהן יהיו זולים יותר. עם זאת, כאשר מדובר על חנויות קטנות, הרבה פעמים יש כל מיני בעיות שלא נותנים עליהן את הדין ואז כאשר אנחנו מחפשים איש שירות שיתן לנו מענה, אין עם מי לדבר. כאשר את קונים מוצר בחנות ידועה ומוכרת, יש נהלים ברורים לגבי החזרת מוצרים וזיכוי עבור מוצרי חשמל בלתי תקינים. בחנויות קטנות לרוב את השירותים האלו באופן מסודר וזה עלול ליצור תסכולים רבים.

לסיכום, כאשר אתם מתלבטים איפה לרכוש מוצרי חשמל לבית, תעדיפו תמיד את המקום המוכר והידוע אשר הנהלים שלו ברורים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*