מקררים מומלצים ביותר לשנת 2017

ביצים, מקרר

לושת המקררים המומלצים לשנת 2017 יהיו הפעם קבוצה מפתיעה הכוללת קאמבק מטורף ועוד הופעה חדשה (או אולי חדשה רק בישראל) ועלייה של חברה עם הרבה רצון ואמביציה שהמשתפרת כל שנה עד שעכשיו היא בטופ שבטופ.

מתחיל בקבוצה של מקררים מומלצים השייכים לחברה הנקראית haier.

חברה זו כמעט ולא מוכרת כלל בישראל אך בעולם היא אחת החברות המצליחות ביותר בעולם המקררים. לחברה זו טכנולוגיה ייחודית המאפשרת ייצור של מקררים מומלצים, חסכוניים ושקטים ובעלי עיצוב חדשני סטייל נקי. קבוצה המקררים הנמכרת ביותר אצלם הינה קבוצת מקררי ארבע הדלתות. מקררי ארבע הדלתות בעצם הפכו את הסדר המקורי והישן של מקפיא קטן בחלק העליון ומקרר בחלק התחתון. בגלל העיצוב החדשני בשילוב עם טכנולוגיית הקירור שלהם ניתן לבנות מקררים עם דופן דקה המאפשרת הגדלת נפח האחסון מבלי להגדיל את הגודל הממשי של המקרר ובנוסף ליהנות ממקפיא בחלק התחתון. הרעיון של מיקום המקפיא בחלק התחתון הוא מהפכני בכך שהוא עוזר בחסכון בחשמל וגם הנוחות היא גדולה בכמה מונים מהמקפיא הממוקם למעלה. החיסכון בחשמל מתקבל מהסיבה המאוד פשוטה שמבחינה פיזיקלית הקור יורד למטה והחום עולה למעלה. כך אם למשל, יש לכם בית עם שתי קומות אתם יכולים לראות שלמעלה תמיד יהיה יותר חם מלמטה. לכן אם המקפיא נמצא למטה צריך להשקיע פחות אנרגיה (חשמל) בשביל לקרר אותו. צעד נוסף שעוזר לחסכון באנרגיה בוא החלוקה לשני תאים עם דלתות נפרדות ומגירות. במקפיאים הישנים תמיד היינו פותחים דלת אחת גדולה המכניסה חום לכל תא המקפיא ולכן דרושה אנרגיה רבה (חשל* בשביל לקרר את כל התא מחדש. כאן בעצם יש מקפיא גדול יותר אשר כל פעם פותחים חצי ממנו וגם אז רק את המגירה הרלוונטית ובכך מקטינים את כמות החום שמכניסים פנימה. ועם כל השיפורים המטורפים הללו גם המחיר הוא בין הנמוכים ביותר בקרב שלושת קבוצות המקררים המומלצים הטרנדיים היותר עליהם אנחנו מספרים לכם כאן בכתבה.

 

קבוצת המקררים המומלצים הבאה הינה קבוצת מקררי ארבע הדלתות של חברת sharp

Sharp הינה חברה יפנית שהתחילה כבר לפני 100 שנה בתחומים רבים אך תמיד הייתה ברמת החברות הבינוניות ובעיקר בלט לטובה המחיר הנמוך שעדיין מאפשר לרכוש מוצרים טובים ואמינים עם חלקי חילוף ותיקונים יחסית זולים ביחס לשוק (כמו בכל חברה יפנית). המיוחד בסדרה חדשה זו הוא העיצוב החדשני המשולב עם מערכת קירור היברידית מהפכנית המאפשרת קירור אחד ונפח אחסון גדול יותר. Sharp המציאה שיטה לקירור חלל אחיד ומבוקר שאפשרה בנייה של מקרר עם חלל אחד. בכל מקררי ארבע הדלתות כל דלת בעצם שייכת לחלל אחד במקרר וכך יש לנו שני אזורים במקרר והמחיצה באמצע לוקחת לנו מקום וגם מקשה עלינו יותר בהבנת התמונה הכוללת של מה שיש לנו במקרר כי כל דבר נמצא בתא אחר. השיטה המהפכנית של sharp בעצם מאפשרת לנו לפתוח דלת אחת או שתיים ולאחסן בתוך חלל אחד וגדול.

קבוצת המקררים המומלצים השלישית היא זו של sauter.Sauter  הינה גם יברה עולמית והינה מותג הבית של חברת אלקטרה הישראלית

חברה זו הייתה ידועה בעבר אך במשך כמה שנים לא הצטיינה מעל שאר החברות. בשנה האחרונה עשתה קאמבק מטורף וחזרה עם מוצרים איכותיים מאוד בעלי יכולות טכנולוגיות מתקדמות ובמחירים שווים לכל כיס. קבוצה זו מאפשרת לנו ליהנות מאותן יכולות של החברות המצליחות המתחרות במחירים שאינם מהווים תחרות כלל. ולכן היא מצטרפת לקבוצת המקררים המומלצים של השנה.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*